vasilis.sketo..
Γνωρίστε την psipsinaVenus! (Μέρος 1)
Γεια σας και πάλι! Αποφάσισα να πάρω συνέντευξη από μια εκπληκτική κοπέλα με ένα εξαιρετικό χαρακτήρα την οποία εκτιμώ αφάνταστα.
- Τι σε κάνει να νιώθεις αυτοπεποίθηση;
- Είμαι γενικά δυναμικό άτομο! Και πιστεύω πως ανάλογα τον δυναμισμό που έχεις στην ζωή σου έχεις και την ανάλογη αυτοπεποίθηση!- Σ'αρέσει να δοκιμάζεις νέα πράγματα;
- Ναι, δεν μ'αρέσει να μένω πίσω σε κανέναν τομέα, η ζωή προχωράει άρα και εμείς πρέπει να μαθαίνουμε και να ασχολούμαστε με νέα πράγματα!- Αν μπορούσες να αλλάξεις κάτι στον κόσμο τι θα ήταν αυτό;
- Πολλοί άνθρωποι κοιτάνε μόνο τον εαυτό τους και το συμφέρον τους! Αυτό θα άλλαζα! Θα προσπαθούσα να τους κάνω να δουν και λίγο τον συνάνθρωπό τους, να ενδιαφερθούν για την φύση και το περιβάλλον που έχει μισό - καταστραφεί και επιτέλους να ενδιαφερθεί περισσότερος κόσμος τόσο για τα άγρια, όσο και για τα αδέσποτα ζώα.
CONHEÇA OS STARBLOGGERS
Mari_Mariah24
Artigo em destaque: "Vanilla Girl Makeup!"Naybeijos
Artigo em destaque: "Trend: Barbie' movie"Danni-Souuza
Artigo em destaque: "Looks com a estética minimalista"LyndaCarter28
Artigo em destaque: "O que é prêt-à-porter?"Bruxadel33
Artigo em destaque: "Barbiecore"FlorGatalinda10
Artigo em destaque: "Modo avião"ValMotz
Artigo em destaque: "♥️Artistas do stardoll"teriade54
Artigo em destaque: "O tênis ideal"